PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Topraktan Kopmayın İnsan Olduğunuzu Unutmayın

Deniz34
09.Haziran.2019, 04:42
genc kiz..<br />yuzunde iri bi gulumsemeyle..<br />kosarak dostunun boynuna sarildi...<br />“cok mutluyum, yeniden dogdum sanki..<br />ayaklarim yerden kesildi.. <br />kendimi bulutlarin üzerinde Hissediyorum” dedi..<br /><br /><br /><br />dostu masmavi gokyuzune bakti...<br />ve..<br />...<br />bulutlar guzeldir..<br />belki bulutlarin uzerine olmak Harika bir duygudur..<br />ama unutma..<br />gunes butun ihtisamiyla gozkirpsada..<br />yuregin gunes kadar sicak olsa dahi...<br />bulutlarin uzeri cok soguktur..<br />Hersey uzaktan Harika gozukur ama ..<br />aslinda bir o kadar aldaticidir...<br />bu nedenle bulutlarin uzerindeki mutlulugun..<br />omrude kisa olur...<br />Her ne kadar yasarim dersen bile..<br />insansin bulutlarin uzerinde yasayamazsin...<br /><br /><br />sonrami..<br />sonrasi..yok..<br /><br /><br />sen sen ol.. <br />gunesi..yagmuru..ruzgari..bulutlari..<br />ayaklarin yere basarak sev...<br />bir anda bulutlarin uzerine cikarsan..<br />dususun Hizli ve dizlerinin uzerine olur..<br />oysa..Her daim ..Her duyduyu topraga basarak<br />Hissederek, Farkinda olarak..<br />basin dik yasamalisin...<br />yani insan oglu Hayalleriyle yasar ama..<br />bulutlarin uzerinde yasayamaz..<br /><br /><br />genc kiz..<br />bir an durdu..<br /><br /><br /><br /><br />sonra “dostum iste tum Hayallerimle dim dik karsindayim..<br />toprak ve insan yan yanayiz..iyiki sende oradasin” ..dedi...<br />ve.. gunes..... bulutlarin arasindan onlara gulumserken...<br />ikisi beraber mutluluga dair ümit dolu gozlerle gokyuzune baktilar..<br /><br /><br /><br /><br />insan oldugunuzu unutmayin...<br />topraktan kopmayin..<br />gunesi gormek icin illaki bulutlarin uzerinde olmaniza gerek yoktur..