PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direniyorum

Nazli
09.Haziran.2019, 05:06
<b><br /><br />Direniyorum !<br />Hayata ve sana..<br />Direniyorum !..<br />Aynadaki bana..<br /><br />Ne İstanbul sokaklarından sen geçiyorsun..<br />Ne İstanbul geçiyor senden..<br />Artık yok ! istanbul karına düşen şalım..<br />Artık yok, gülüşlerin arasında ki sakarlıklarım..<br />Hiç sormadın biliyorum..<br />Aslında ben !..<br />Direncimi mor salkımlı bağlarda ki..<br />O nadide kızın gözlerinde ki safiyane bakışlardan alıyorum..<br />Ah ! O aşk !..<br />O içten ihlas..<br />O halisane bağların üzümünü yediğimizde..<br />Tadında duyduğumuz şükrü her gönülde hissetmek için direnıyorum.<br /><br />Hadi bir daha oku, defalarca okuduğun ama anlayamadığın Kur'an harflerini..<br />Hadi aşkla başla , bir daha !..<br />Ne kar güt ne zarar..<br />İşte böyle vurulur kelimeler ..<br />Vurduğun yüreğimden bana yadigar..!..<br /><br /> Nur Hayat Şuara<br /><br /></b><br /><br /><iframe title="YouTube video player" width="640" height="385" src="http://www.youtube.com/embed/D4Oql0W1TOI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>