PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir dü$-Tük kırıLdık anLa i$Te

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:41
<br /><br />Bakma bana öyLe,<br />Sessiz de durma,<br />ÖzLemiyorum artık seni<br />Bir $eyLer söyLe,<br />AkıLLara ziyan suskun cümLeLerinLe boqma beni.<br />DudakLarının aLtında biriktirdiqin sözLeri çıkar,<br />Sevmediqini haykır yüzüme,<br />YokLuquna dayanırım eLbet,<br />Yeter ki çık yüreqimin kafesinden.<br />DamLaLarım yoruLdu akmaktan,<br />Bir dü$-tük kırıLdık anLa i$te.<br /><br />Sana ırak oLduqum kadar yakınımda,<br />Çıkaramıyorum sen-Li dü$ünceLeri beynimden,<br />İntihara sebep oLacak sen dü$ünceLeri,<br />GüLerken aqLamak nasıL?<br />Veya aqLarken deLirmek,<br />Benimkisi de böyLe bir $ey i$te.<br />Hissetmi$tim qideceqini,<br />AyrıLık kokuyordu nefesin,<br />GözLerin emanet bakıyordu,<br />Hiçbir qidi$ acısız deqiLdir,<br />Giderken ya$anmı$ acıLarı bana bırak,<br />Yoksa bunun adı qitmek olmaz.<br />$arkımızın sözLerini aL, meLodisi bende kaLsın,<br />DiLimde qözLerinin nakaratı oLur eLbet,<br />Sana qit deyi$im '$akacıktandı'..<br />İstemeden kırmak qibi bir $ey,<br />Ama tekrar de sen qit.<br />Yeni yeni toparLamaya ba$Ladım kendimi,<br />Biraz qüLerim, ardından aqLarım,<br />Bakma bana öyle,<br />Sessiz de durma,<br />BöyLe biriyim i$te,<br />Evet özLemiyorum seni,<br />ALı$ırım yokLuquna da,<br />YaLnızLıktan da korkmam,<br />Yeterki çık yüreqimden ve çıkar intiharLarı dü$ünceLerimden<br />