PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GüLüŞünE saKLamıStıM mutLuLukLaRımı GüLeRdiN mutLu oLuRduM

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:41
Siyah ak bir filmin en renkli yanıydın sen.Gülüşüne gizlemiştim mutluluklarımı.Gülerdin mesut olurdum...<br />İki şehir arası gidip gelirken dağlara bir tek adın-dı yazdığım gözlerimle...<br />Kulaklarımda çınlayan sesine karşılık verirdim kimi etrafımdaki şaşkın bakışlara aldırmadan.Seni dinlerdim ...<br />Uzaktan uzağa severdim . . .<br />Öylesine değil asla.!<br /><br />Hayallerimdeki temel oğlan-dın sen . . . <br />Rüyalarımın teki...<br /><br />Şimdi güz kokan hüznün ortasına bağladım umutsuzluklarımı.<br />Gelgitler çisil çisil yağsada yalnızlığıma.Seni düşünmesi bile umut... Bir merhaba'n bile umut... <br />İsminin içinde başharfimin olduğunu bilmek bile ümit ...<br />Belkide umutsuzluklar bile umut... bazen.<br />Bahanesi çok umudumun./Umutsuzluğuma ise bir kibrit... /Çaktım<br /><br />Umudum'sun...<br /><br />Umutsun sen....<br /><br />Mecnun'sun Leyla gibi yanan yüreğime...<br /><br /><br />Aşk'ın adısın sen.Aşkın özü... Kelimelerin anlatamadığısın.Günlere sığdıramayıp ömrüme saçtığımsın sen.<br /><br />Bilesin ki...<br /><br />Seviyorum Seni...<br /><br /><br /><br />ALıntı..