PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seni Seviyorum

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:41
<br /><br /><br />Yıkık şehir sevdası işte bitiyor...<br /><br /><br />Oysa sen dokunurken bu şehre, şehir inlerdi.<br />Adımlarından anlardım gelişini<br />Bir çok insan yürüyor şimdi adımlarını sürüdüğün caddelerde…<br />Ama hiçbiri senin yüzündeki tebessümü vermiyor bu kez benim yüzüme<br /><br /><br />Şimdi gidişini herkes göz yaşlarımdan anlıyor.<br />Sen olmayınca, hiç kimse olamıyor hiçbirşeyim…<br />Eyleme dayalı göz yaşlarım akmaktalar bir bir…<br /><br /><br />Dünyanın umurunda mısın?<br />Oysa ben seni dünyanın şahdamarı sanırdım.<br />Yıkılan şehir sevdası işte burada biter<br />Yaşlı gözler elbet bir gün diner<br />Bir sevda kendini düne armağan eder.<br />Sayısız sevmelerim şimdi neye yarar<br />Ya da geç kalmış pişmanlıklarım…<br /><br /><br />Yaram\az artık bana…<br />Şimdi seni sonbahara sığdırıp tüm mevsimlerimi yaza hamile bırakıyorum.<br />Sesi değince yüreğime başkalaşan adam!...<br />Hangi bahar hazır olursun aşkıma?<br />Bekleyim, sırtımda bıçak gibi keskin duran soğuğumla…<br /><br /><br />Yaşanmışlıklarını sen biriktir öyle gel!...<br />Ben yaşayamadıklarımla özlerim seni yine<br />Kin vurmaz yüzüme bilirsin<br />Bencillik nedir bilmem ben…<br />Mart soğuğu değerken tenime, sen yaşa benim sahip olamadıklarımı…<br />Yarınlar ırak değil biliyorum.<br />Ellerin arayacak beni zamansız…<br />Biliyorum…<br /><br /><br />Sesi değince yüreğime sevda yeminini özleten adam!...<br />Gideceksin biliyorum.<br />Gecikmedin gitmek için, geldiğin kadar geç kalmadın yani<br />Bu kadavra aşkımın yüzüne bile bakmadan<br />Şehrimi enkaza teslim edip gittin…<br /><br /><br />Güzel bakışlı, masal yüzlü dev Kahraman!<br />Ne çok büyüttüm gözümde seni ve ne kadar çok büyüdüm gidişinle<br />Mevsimsiz bir yalnızlıkla sevdim seni<br />Sevdiğimden habersiz dolaşırken sen bu caddeleri<br />Kızıl nehirlerde boğulmamak için düşlerimi can simidi yaptım kendime…<br /><br /><br />Sen benim tekdüze edilmiş masalımdın…<br />Ben bir tek senin gözlerine kanardım.<br />Sen duymasan da ben söylerim, kulaklarında çınlasın…<br />Yaşıyorum, hep sana kalıyorum<br />Ve ben hep seni özlüyorum…<br /><br /><br />Duymadığın tek kelimeyi ödenmesi gecikmiş bir senet gibi<br />Haczedilmiş kıymetli düş gibi adrese teslim ediyorum…<br />Borcumun bedeliyse bu sözler<br />İşte ödüyorum…<br /><br /><br />SENİ SEVİYORUM...<br /><br />KAHRAMAN TAZEOĞLU <br />