PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İçimdeki Boşluğa DüşBen Tutarım Seni

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:41
İçimdeki Boşluğa Düş...Ben Tutarım Seni<br /><br />Bir yaşamı avuçlarına alıp gecenin sessizliğinde kaybolmak;<br />dalgın bakışlarla...<br />Kimin adını savursam boşluğa hep bir harf gelip takılır yüreğime...<br />Susmuyor alfabenin başındaki harf de; sonundaki harf de...<br />Araya kaynayanları saymaya gücüm yetmez...<br /><br />Balkondaydım....<br />Az önce...<br />Azalarak...<br /><br /><br />içimdeki boşluga düş... ben tutarım seni !<br /><br />Hangi günlüğün kapağını açsam rüzgar esip geliyor bugünüme...<br />Dışarda hain bir yaz kavurmaktan uzak..<br />Düşler yangın yerindeyken, düşsüzlük almış başını gidiyor...<br />Sayıklayan bir bedenin, hiçbir sese yetişemeyen görüntüsü salınıyor karanlıkta...<br /><br />Şehir içine akıyor ...<br />Şehir içime akıyor...<br />Kanmadan kanıcaklarıma ,<br /><br />alıp başımı sureti olmayan bir gidişe doğru yola çıkıyorum....<br /><br />içimdeki boşluga düş... ben tutarım seni !<br /><br />Aldırmadım...<br /><br />Ne sana ne sen'li kuşkuların gölge oyunlarına...<br />Bir yerlerde soğuk bir rüzgar devralıyor geceyi...<br />Hissetmekten ırak bedenim, gelen çağrıya 'hayır' demiyor...<br /><br />Gel diyor düşlerin yolcusu, gel ve sarıl bakışlarıma...<br />Bir dal aramalı mıyım diye düşünürken,<br /><br />çatırdayan sesinle irkiliyor bedenim...<br /><br />Sesler kapılarıma dayanıyor..<br />Sesler adımlarıma düşüyor...<br /><br />Yoksunluğuma karışıyor çürümüş bakışlarımın...<br />Tetikte tek bir can, kurşun soluğunda...<br /><br />içimdeki boşluğa düş... ben tutarım seni !<br /><br />Ya vazgeçip kara bakışlarından düşeceğim;<br /><br />ya da savaşıp kokuna katacağım beni...<br /><br />Gece bakışları...<br />Saatte bilmem kaç; kaç kilometre hızla aşktan düşüyorum...<br /><br />sen içimdeki boşluğa düş... ben tutarım seni !<br /><br /><br />KAHRAMAN TAZEOGLU