PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sözler

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:41
<b>Bugünü yaşıyorsam eğer, </b><br /><b>Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir</b> <br /><b>Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,</b><br /><b> Azrailin gelmesini beklemezdim.</b> <br /><b>Şimdi daha iyi anlıyorum ki,</b><br /><b>Nefes almak değilmiş yaşamak,</b><br /><b>Ateşlerde yanmak gibi birşey,</b><br /><b> Seni severken sensiz olmak</b><br /> <b> Eğer kalmamışsa sağlam bir dal, İçilecek pak bir su, sarılacak bir el, Doğrul yatağından aç pencereni Güneş doğacaktır birazdan. Her martı bir deniz, Her rüya bir uyku, Her dağ bir duman Her nota bir şarkı bulur ama, Ben başka &quot; sen &quot; bulamam... Aramazdık gece mehtabı yüzün parlarken, Bir sönük yıldıza benzerdi güneş yanımda sen varken İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !! Sevgilim bilki senden ırak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir ırmak olmuş YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım...</b>