PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yine yoksun ve bu sefer ki çok ağır

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:46
Yine yoksun.. <br />Olmayışlarını yazmak ne kadar güç gelsede yüreğime.. <br />Yine yazacağm.. <br /><br />Yokluğunun hiçbir evresinde bugün ki kadar <br />acımamıştı yüreğim.. <br />Bugün bir başka sızlıyor sol yanım! <br /><br />Olman gereken yer benim yanımken, <br />yine yoksun! <br /><br />Yarısı hüzün,yarısı sevinç kokan bir <br />sabaha uyandım bugün.. <br />Ve bu sabah sızım sızım sızlayan, <br />yürek acımla burun buruna geldim.. <br />Gözyaşlarımı tuttum,ağlamakla taçlandırmayacaktım bugünü... <br />Mutlu olmalıydım,sensiz senin için mesut olmalıydım.. <br /><br />Hala çabalamaktayım,bu satırları yazarken.. <br />gözlerim dalıp dalıp gitsede, <br />başladığım gibi bitirmek zorundayım.. <br /><br />... <br /><br />Sensizliğin çatısı altında,sığıntı gibi yaşamak çok ağır.. <br />Bestelenmesi gereken mutluluklar varken, <br />ayrılığı,hasreti ve gelmeyişlerini bestelemek çok ağır.. <br />Beklemekten yosun tutmuş bu yürek çok ağır.. <br />Özledim diye susmak bilmeyen iç çığlıklarım çok ağır.. <br />Bu şehirde bıraktığın anılar arasında yaşamaya çalışmak çok ağır.. <br />Ve <br />Her tarafı ağırlıklarla çevrili olan bu bedende yaşamak <br />Çok <br />Ağır!..