PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AŞK-cell

MelisaElis
18.Haziran.2019, 15:46
<b>Aradığınız aşk;a şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra yine deneyiniz. <br />The love you have called can not be reach at the moment, please try again later. <br /><br />- Ne oldu? <br />- Ulaşılamıyor <br />- Çekmiyor mu? <br />- Sanırm <br />- Nerde acaba? <br />- Bilmem, uzun zamandır ben de aynı soruyu soruyorum.Ya iki dağın arasında kaldı ya da yüksek binaların ortasında. Denize yakın olsaydı ulaşırdım; <br /><br /><br />Kapsama alanı içinde sevdalar yaşasak diyorum, <br />Aradığım aşk;a nedense bir türlü ulaşamıyorum; <br /><br />Yanlış bedenlere kuruluyor antenler <br />Olmadık yürekleri çekiyor, olmadık yürekler <br />Umutların pili zayıf <br />Sabırların şarjı tükeniyor <br />Yoksa kontürlü mü artık sevdalar, <br />Sadece çaldırıp kapatılıyor? <br />;Sesin gidip geliyor, aşkımı duyamıyorum; diye başlıyor cümleler <br />Yasak olan yerlerde bile yürekler soyunuyor; <br /><br />Kısa mesajların içinde düşüyor duygular <br />Düşünmeye bile gerek yok <br />Sen ne istiyorsan söyle, hazır burda yazılmışı var; <br /><br />Eskidenmiş o mektuplar, cilveler, telgraflar <br />Köşeyi dönünce yanlışlıkla birbirine çarpmalar <br />Bana şebekeni söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim <br />Artık yazık ki mesajlarla tanışıyor insanlar <br /><br />Nerde o eski sapıklar, soluk almalar, derin oh;lar <br />Artık SMS;li son model tacizler var <br />El ele, biz bize, göz göze, kucak kucağa cell <br />Artık bütün yüreklerde sadece aşkcell <br /><br />Eğer vaziyet buysa, benim de bir ricam var: <br /><br />Kapsama alanı içinde sevdalar yaşasak diyorum, <br />Aradığım aşk;a nedense bir türlü ulaşamıyorum;</b><br /> <br /><b>alıntıdır . . .</b>