PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barbie ilk kez Türkçe konuşuyor


AlihanSeval
11.Temmuz.2019, 04:49
Dünyaca ünlü oyuncakların üretici markası Mattel, ilk kez Türkçe konuşan Barbie, Ficher Price ve Hot Wheels oyuncaklarını çocuklarla buluşturuyor.

İlk kez Türkçe şarkı söyleyen Barbie Rosella, aynı zamanda önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak "Barbie, Adalar Prensesi" adlı DVD/VCD filminde de başrol oyuncusu.

Göz kamaştırıcı elbisesi ve elbisesinin arkasına asılı duran tavus kuşu tüylerinden yapılmış yelpazesi ile Barbie Rosella kız çocuklarına büyük bir mutlulukla Türkçe eşlik edecek.

Ficher Price'ın ilk yaş eğitici oyuncaklar serisindeki Eğitici Köpekçik adlı sevimli köpek, Eğitici Kurabiye Kavanozu ve Eğitici Telefon da Türkçe konuşma özellikleri ile 6 aydan 36 aya kadar çocuklara alfabe, sayılar ve renkler gibi temel kavramları öğretmeyi ve onların vazgeçilmez oyuncakları olmayı hedefliyor.

4 yaş ve üzeri erkek çocuklar için hazırlanan Hot Wheels Çılgın Sharky Oyun Seti ise, 15 farklı cümle kurabilme ve Türkçe konuşabilme özellikleri ile herkesi mücadeleci ve nefes kesici bir oyuna davet ediyor.