PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir günLüğün s0n sayfası

TarsusLu
09.Haziran.2019, 04:35
<div id="post_message_1887437"><blockquote class="postcontent restore "><span style="font-family: Comic Sans MS"><b>Saat 8 : 15<br /><br />Uyandım yeni bir güne , ve yeni acılara . Biliyorum , adım gibi eminim . Bugün de ağlıycam ya da en azından gözlerim dolucak ara ara . Ve ben tekrar ölümü düşünüp , beceremeyeceğim . Kahvaltıya çağırıyolar .Gitmem lazım .<br /><br />Saat 13 : 40<br /><br />Demiştim , ağlıycam bugün diye .Biliyorum artık, her gün olan şey . Annemle tartıştım tekrar .Kahvaltımı yaptım .<br />Bugün canım sıkkın biraz . Müzik dinlemek istedim , bilgisayarı açtım .<br />Kafam dağılır en azından diye . .<br />Sonra annem geldi , ‘ kıs şu müziğin sesini .. ’<br />Kulaklarımda çınlıyor sesi . Ne anlamı oluyor o müziğin ..<br />Onlara göre türkü dinlemeliyim ben , ya da slow parça . .<br />Onlara göre baş da öyle dinlenir zaten . Slow parçalar dinlemek istemiyorum ben , çünkü hepsi ‘aşk’ konusuna yazılmış ve bestelenmiş . ‘Aşk’ ı derinden tatmadım ve yaşamadım , anlamı yok bana göre o müziklerin . Ben içimdeki kini , nefreti içimden atmak istiyorum , ve sanırım bu da sadece metal müziklerde . .ben de böyle atıyorum stresimi .Ağlıyorum , ağlıyorum ,stresimi atıyorum . Anlamıyorum onları ve artık anlamak da istemiyorum . Uyuyıcam biraz , kafam dağılır belki ..<br /><br />Saat 19 : 20<br /><br />Bir halsizlik var üzerimde , canım sıkkın .. Başım ağrıyor.Çok yorgunum , sanırım o yüzden . Bir rüya görmüşüm , çok tuhaf ve çok karışıktı .Tam olarak hatırlamıyorum . .<br />Herkes toplanmış bana bir şeyler anlatıyor . Ama hiçbirini duymuyorum , bankta oturuyorum ve anlamaya çalışıyorum ama duymuyorum . .<br />Sonra beni bir tekneyle uğurluyorlar . Uzaklaşıyorum oradan , nereye gittiğimi bilmiyorum , limandalar ve el sallıyorlar hepsi , herkes orada ve beni yolcu ediyorlar. Nereye gidiyorum bilmiyorum sadece ağlıyorum ,<br />ağlıyorum . . Başım çok kötü ağrıyor , tuhaf bir rüyaydı, hayırdır . . Yemeğe çağırıyorlar , gitmem gerekiyor .<br /><br />Saat 23 : 20<br /><br />Yemeği yedim , üzerime daha çok ağırlık çöktü . Başım kopuyor sanki yerinden . Uzandım biraz , müzik dinledim tekrar . Aklımdan atamıyorum hala o rüyayı , çok garipti . .<br />çok karışıktı . . Her şey çok karışık . Herkes bir şeyler anlatıyor , ama duymuyorum , anlamıyorum . .<br />Yemekte anneme anlattım , ‘ Sus , kapa çeneni , ağzını hayra aç , çok konuşma ! ’ dedi . Anlayamıyorum onları , sebep bana da iyi davranmıyorlar . .<br />Ooff !! . . Şimdi uyuyorlar , ben odamdayım . Uyku tutmadı , günlüğümü aldım elime , ama artık yazacak mecal de kalmadı ben de .. Halsizim , gözlerim kapanıyor , bir ağırlık var üzerimde , nedenini anlayamı . . . . . .</b><br /></span>