PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen Yardım Edin Bana Çok Zor Günler Geçiriyorum :(

Ispartali
09.Haziran.2019, 04:40
<b>bu konuyu aslında itiraf bölümüne açacaktım ama inanın zor durumdayım bu bölüm en çok ziyaret edilen bölüm olduğu için buraya açarsam herkes belki yardımcı olabilir bu konuda bana diye düşündüm. </b><br /> <br /> <br /><b>Uzun süredir beni çok üzen bir durumu sizlerle paylaşmak istedim. </b><br /> <br /> <br /><b>Maalesef ben ağırbaşlı bir mali kriz içindeyim. Ve artik tabir yerindeyse biçak kemige dayandi. Bir sürü ödemem var ama bunlari karşılayacak durumda değilim. Böyle olunca da haciz söz konusu olacak büyük ihtimalle. Bir karar verdim. </b><br /> <br /> <br /> <br /><b>Elimdeki mallardan bir kaç parca bir şeyi bu hafta sonu satişa cikaracagim. Satis evin arkasindaki bahçede olacak. Eger vaktiniz olur da bu satışıma gelirseniz çok sevinirim. </b><br /> <br /> <br /> <br /><b>Satisa cikaracagimiz parcalarin toplu fotografini da ekliyorum;</b><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /><br /> <br /> <br />