PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köpekbalığından İlginç Kaçış

mori
09.Haziran.2019, 04:41
<b></b><br /><br /><br />Köpek balığı kolunu kaptı,kuyruğunu kaptırdı.<br />Hint Okyanusu'nda köpek balığı saldırısına uğrayan sörfçü mucize bir şekilde kurtuldu...<br />Sörfçü Paul Buckley sahile doğru kürek çekerken inanılmaz radde güçlü bir şeyin bacağına doğru saldırdığını hisetti.<br /><br />Bir köpek balığı saldırısı ile karşı karşıya olduğunu anlayan Buckley, denizin dibine doğru çekildiğini hiisseti.<br /><br />Bacağındaki korkunç acıya rağmen bu şekilde ölmemesi gerektiğini düşünen 37 yaşındaki sörfçü can havliyle koca balığın kuyruğunu yakaladı. Balık kuyruğuna ulaşamadığı için bir süre sonra sörfçüyü bırakmak zorunda kaldı...<br /><br />Acilen hastaneye yetiştirilen Buckley'in balığın ısırığıyla kopma noktasına gelen bacağın 150 dikiş atıldı...<br /><br />Köpek balığı saldırısının dehşet bir his olduğunu söyleyen Buckley dehşet veren anları şöyle anlattı: &quot;Balıkla hiç göz göze gelmedim bana sırtı dönüktü çok korkuyordum ancak başka şansım yoktu, kuyruğunu tutunca ağzı bana yetişemedi ve bir süre sonra beni bıraktı&quot; Sörfçüye saldıran köpek balığının boyu 6 metre kadar olan dünyanın en öldürücü köpek balığı türü olduğu anlaşıldı...<br />Arkadaşlar bir şey daha eklemek istiyorum..Bizim burdada Arkadaşıma rastladı ama büyük değildi.Arkadaşım köpek balığın burnuna vurarak kurtulmayı başarmış.<br />