[Linkleri Görebilmek için ÜYE Olmalısınız!Hemen ÜYE OL!]

Vücudunun yüzde 97’si kılla kaplı olan Meksikalı Danny Ramos, Ã�spanya’da katıldıgı bir TV Şovunda kendisini görenleri ŞaŞkına çevirdi.

Antenna televizyonunda yayınlanan programa misafir olan 36 yaŞındaki Danny Ramos’un vücudunun neredeyse tamamı, tıp dilinde ’hipertrikoz’ olarak bilinen hastalık nedeniyle, kılla kaplı.

18 çocuklu bir aileden gelen Ramos’un sülalesi 5 nesildir bu hastalıkla mücadele ediyor. Vücudun büyük bir bölümünün kılla kaplanmasına sebep olan bu hastalıkta, sadece avuçiçi ve ayak tabanları tüylenmiyor.

Hastalıgının sadece ailedeki erkeklerde görüldügünü söyleyen Ramos, hastalıgından dolayı bir süre sirkte çalıŞmak zorunda kaldıgını belirtti. ’Kurt adam’ olarak ün yapan Ramos, "Bu Şekilde yaŞamaya alıŞtım. Hayatımı Şov dünyasında geçirmekten de memnunum. Tek sorunum plajda güneŞlenirken insanların garip gözlerle bana bakması" dedi.

Programa katılanlar kurt adamı ŞaŞkın gözlerler izlerken, Ã�spanyol televizyonunun reji bölümünde çalıŞanlar da vakit vakit ’korkulu’ anlar yaŞadı.